A legújabb hírek

SALES MANAGER WANTED!

7030f325f62204cc0c8f50be7b72a3c4_1b9f7439f4dae551.jpg

FELADATOK:

*       Harley-Davidson motorkerékpárok értékesítési folyamatának teljeskörű lebonyolítása

*       Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkör bővítése

*       Ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása

*       A cég és a márka hiteles szakmai képviselete

*       Maximális ügyfél-elégedettség biztosítása

ELVÁRÁSOK:

*       Járműértékesítési tapasztalat

*       Kiváló kezdeményező, kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

*       Pontos, precíz munkavégzés, ügyfélorientált gondolkodás

*       Rugalmasság, önállóság

*       Lelkesedés a motorozás és a Harley-Davidson márka iránt

*       Társalgási szintű angol nyelvtudás

*       A és B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

*       Műszaki végzettség

*       Prémium termék értékesítésében szerzett tapasztalat

*       A márkához illő hiteles megjelenés

*       Budapesti, vagy Budapest környéki lakcím

AMIT KÍNÁLUNK:

*       Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás

*       Dinamikus, fiatalos, elhivatott csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a karrier@harley.hu email címen lehet február 25-ig.